DLACZEGO U NAS

Nasza firma powstała w 1992 roku i od lat prowadzi zewnętrzną obsługę kserograficzną firm.

Naszym założeniem jest pełna mobilność i dyspozycyjność – każdy klient może liczyć na pełną pomoc, niezależnie od pory dnia.

Oferujemy błyskawiczne i tanie kopiowanie, którego koszt z dostawą nie jest większy niż koszt kopii z Państwa własnej kserokopiarki, przy każdej większej ilości druków.

Posiadamy duże zaplecze sprzętowe, co pozwala na pełną wydolność w przypadku spiętrzenia zamówień. Możemy wykonać ponad milion kopii dziennie.

Nie prowadzimy otwartych punktów detalicznych – usługi oferujemy tylko stałym klientom lub tym, którzy trafią do nas przez strony www.

Dzięki ponad 25-letniej już działalności i ciągłemu poszukiwaniu najkorzystniejszych rozwiązań technologicznych, uzyskujemy materiały eksploatacyjne w najniższych cenach na rynku, co pozwala nam na zaoferowanie klientom najniższej ceny za tego typu druk w Warszawie, prawie zawsze niższej niż druk na własnej kopiarce czy drukarce.

U nas nie zaskoczy Cię bezustanne pojawianie się nowych, niespodziewanych kosztów druku, które nauczyli się wymyślać producenci urządzeń: kosztownego serwisu, wysokich kosztów części eksploatacyjnych, niewspółmiernie wysokich cen tonerów, deweloperów itp.
Kopiarka w firmie korzystna jest w przypadku druku dokumentów poufnych, natychmiastowych i w niewielkich ilościach – w innych przypadkach jest urządzeniem generującym ciągłe ogromne koszty.

Dlatego też, choć niemal w każdej firmie jest już dziś kserokopiarka, w przypadku pilnej potrzeby wykonania większej ilości kopii o wiele prościej skorzystać z naszych usług, niż przeeksploatowywać sprzęt, będąc zmuszonym do wykonania w następnych dniach kosztownej jego konserwacji. Wszystko można skopiować u nas, ponosząc mniejszy koszt i będąc pewnym wykonania pracy w terminie.